Aktuality

SReality - falešné inzeráty luxusních bytů na pronájem

06.02.2017 - Na jeden falešný inzerát jsem si z nově vytvořeného e-mailu dovolila zareagovat, abych vyzkoušela, co se bude dít. Přeloženo překladačem: Hello, Please email me only in English because I has born and raise in UK, I DON'T speak Czech.... přečíst celé..

SReality- falešné inzeráty na pronájem jménem www.efektreality.cz

05.02.2017 - Upozorňuji návštěvníky stránek www.sreality.cz, že veškeré inzeráty pod záštitou naší firmy Mgr. Milena Chodurová -Efekt Reality jsou falešné z důvodu nabourání se do našeho účtu na SRealitách. Nereagujte na ně. Vzniklá situace nás velice... přečíst celé..

Co by měl obsahovat předávací protokol

29.01.2017 - Co by měl obsahovat předávací protokol Pokud se chystáte pronajímat svou nemovitost nebo naopak do nájmu vstoupit, v každém případě by měl být součástí nájemní smlouvy předávací protokol. Tento dokument chrání nejen majitele nemovitosti, ale také... přečíst celé..

Údaje o placení daně z nemovitých věcí lze nově dostávat emailem

12.01.2017 - Údaje o placení daně z nemovitých věcí lze nově dostávat emailem Finanční správa od letoška nově zavádí pro poplatníky možnost získávat každoroční údaje o placeni daně z nemovitých věcí elektronickou poštou namísto složenky. Správa o tom informovala... přečíst celé..

Nabyli jste loni nemovitost? Do konce ledna nezapomeňte podat přiznání

11.01.2017 - Nabyli jste loni nemovitost? Do konce ledna nezapomeňte podat přiznání Lhůta pro podání přiznání letos vychází na úterý 31. ledna 2017. Sotva jsme oslavili příchod nového roku, už se na nás valí daně. Krom placení všech ostatních daní totiž některé... přečíst celé..

Ceny bytů v Moravskoslezském kraji zůstanou stejné, zdraží ale hypotéky

03.01.2017 - Ceny bytů v Moravskoslezském kraji zůstanou stejné, zdraží ale hypotéky V loňském roce vzrostly ceny bytů v kraji až o dvacet procent. Letos odborníci očekávají stagnaci. Příčinou je snížení zájmu kvůli vyšším úrokům u hypoték. I přesto je bytů na... přečíst celé..

Hypotéky v roce 2017: Dražší, méně dostupné a bude snazší je splácet

09.12.2016 - Hypotéky v roce 2017: Dražší, méně dostupné a bude snazší je splácet Nový zákon o spotřebitelském úvěru, který začal platit počátkem prosince, se výrazně dotýká i hypotečních úvěrů. V příštím roce tak musí klienti počítat... přečíst celé..

Vyplatí se opravovat starý dům, nebo je lepší šetřit na nový?

30.11.2016 - Vyplatí se opravovat starý dům, nebo je lepší šetřit na nový? Koupě starého domu se může zdát v první chvíli nejlepším řešením, když není dostatek prostředků ke koupi nového. Zda se opravdu jedná o výhodnější krok, je potřeba zvážit z dlouhodobého... přečíst celé..

Hypotéky jsou na novém minimu, úroky klesly na 1,80 procenta

21.11.2016 - Hypotéky jsou na novém minimu, úroky klesly na 1,80 procenta Průměrná úroková sazba hypoték v Česku v říjnu klesla na nové minimum 1,80 procenta. V září činila 1,82 procenta. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Index sleduje od roku 2003... přečíst celé..

Nemovitost v cizině: Kde Češi nejvíc kupují. Co se vyplatí. A jak na to

15.11.2016 - Nemovitost v cizině: Kde Češi nejvíc kupují. Co se vyplatí. A jak na to Nemovitost v zahraničí vlastní podle odhadu realitek desítky tisíc Čechů. Užívají ji k vlastní rekreaci i pronájmu – a stále víc lidí kombinuje obojí. Nemovitosti v cizině... přečíst celé..

Reality s tradicí

již od roku 1998

Nabídka více než 190 nemovitostí